شرکت کهکشان سیستم رو
تلفن: 09128388153

درباره ما

گروه صنعتی کهکشان سیستم رو  در سال 1376 فعالیت خود را در زمینه درب های لولایی با نام تجاری سپاهان رو  آغاز کرد . با توجه به تحولات گسترده صنعت آسانسور در سال های اخیر ونیاز حیاتی کشور به تولید محصولات داخلی با کیفیت ملی در راستای ایجاد اقتصاد مقاومتی در  سال 1395 مصمم به طراحی و تولید متمرکز  سری جدید درب آسانسور در دامنه ی وسیع تر گردید . پس از یک دوره  طولانی تحقیقات توسط واحد های فنی – مهندسی و R&D   طراحی اولین سری درب های اتوماتیک بر پایه استاندارد های en81  و استاندارد ملی انجام شد و بعد از گذراندن تست ها ی   محیطی و آزمایشگاهی   در سال 1396 درب های سری  ks2020 با دریافت استاندارد ملی  به بازار عرضه شد. 

اما  واحد  R&Dگروه صنعتی کهکشان سیستم  رو پس از پایان پروژه   ks2020  در سال 1396 شروع به  تحقیقات بر روی سری درب های جدید مجموعه را  بر اساس به استاندارد en81 ، استاندارد ملی ، استاندار din ( deutsche institute fur normung)  آغاز کرد و با همراهی واحد های ،کنترل کیفیت ، تولید ، فنی -مهندسی، آزمایشگاهی و تجهیزات مدرن و تکنولوژی برتر اروپا  در سال 1400 محصول بی رقیب خود را با نام تجاری ks3030    وارد بازارجهانی کرد . . 

در سال  1399 به واسطه طراحی و کیفیت محصولات هم چنین  عملکرد گروه صنعتی کهکشان سیستم رو بر اساس استاندارد های جهانی ، مجموعه موفق به دریافت استاندارد CE  از شرکت معتبر اروپایی ECM و استاندارد ISOO 9001:2015  از شرکت ACCREDITED Manafement system certification Body گردید.

این مجموعه با تکیه بر کادر فنی و مجرب و تجهیزات مدرن  تولید بهینه و دارای کیفیت بالا را در راستای حفظ سرمایه های ملی و رفع نیاز کشور رسالت خود می داند و محصولاتی از  قبیل کابین ،درب های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک ، درب های لولایی  و برخی از قطعات آسانسور  از جمله سر بکسل ، انواع براکت، پایه زیر موتور گیربکس به بازار عرضه می دارد 


اهداف و آرمان گروه صنعتی کهکشان سیستم رو ،توسعه تولید ملی کیفیت محور  و اعتلای دانش فنی در راستای استغال زایی و کمک به رونق اقتصادی و صادرات می باشد . به واسته همین چشم انداز در همان سال های ابتدایی توانست علاوه بر تسخیر بخش بزرگی از بازار داخلی ، محصولاتش را به کشور های آسیای میانه نیز صادر نماید و برگ زرینی از کارنامه درخشان صنعت کشور را به خود اقتصاد دهد