شرکت کهکشان سیستم رو
تلفن: 09128388153

درب گیوتینی


کمی صبر کنید...

درب گیوتینی

یکی دیگر از محصولات گروه صنعتی کهکشان سیستم رو درب های گیوتینی (Freight doors) می باشد که در سال های اخیر به بازار عرضه شد و به دلیل طراحی مهندسی شده و استفاده از ماشین به روزدنیا این محصول از همان ابتدا توانست جایگاه خود را در بازار پیدا کند .طراحی این سری از درب ها   بر اساس استاندارد EN81-3  و استاندارد ضد حریق آلمان و din 18092 و استاندارد ملی ایران می باشدبه دلیل طراحی بر اساس استاندارد ها ی به روز دنیا و استفاده از متریال با کیفیت و ماشین آلات به روز دنیا در تولید این محصول  حرکت باز و بسته شدن این درب بسیار نرم و بدون سروصدا می باشد .   برای امنیت کاربران در این درب دو مدل قفل مکانیکی و و الکترونیکی تعبیه شده است همچنین  برای رعایت بهداشت کلیه این درب ها دارای روکش استیل می باشد.درب گیوتینی freight door (درب های آسانسور کشویی عمودی)

 

یکی از انواع درب های اتوماتیک آسانسور درب های گیوتینی می باشد  برای رفع نیاز کاربران برای آسانسور ها با کاربرد خاص طراحی شده است . 

درب آسانسور گیوتینی (freight door ) همان درب های کشویی عمودی(  vertical bi-parting ) می باشد  و عملکرد این مدل درب دقیقا مشابه درب‏ های اتوماتیک کشویی رایج است با این تفاوت که به جای باز شدن به طرفین چپ یا راست به بالا یا پایین باز می شود.

کاربرد این مدل درب هم معمولا برای آسانسورهای غذابر در مکان هایی مانند رستوران ها یا هتل ها یا ....، آسانسورهای کتاب‏ بر  بوده و گاهی اوقات در آسانسورهای ماشین ‏بر یا آسانسورهای باربر هم از این مدل درب استفاده می ‏شود. البته بنا به نیاز پروژه و محدودیت‏ های طراحی از این مدل درب بعضا در آسانسورهای مسکونی نیز استفاده شده است.

همانند درب آسانسور اتوماتیک رایج که به دو صورت سانترال (از وسط باز شو) و تلسکوپی (از یک سمت باز شو ) تقسیم می شوند درب آسانسور گیوتینی نیز به سه گروه کلی طبقه بندی  شده اند ؛ بالا بازشو، پایین بازشو و وسط بازشو. 

دسته‌بندی