شرکت کهکشان سیستم رو
تلفن: 09128388153

خدمات پانچ و لیزر CNC

خدمات پانچ ولیزر با دستگاه های تمام اتوماتیک TRUMPF 

گروه صنعتی کهکشان سیستم رو از سالهای آغازین فعالیت خود  ارائه کننده خدمات پانچ ولیزر با دستگاه های تمام اتوماتیک TRUMP  با نام تجاری سپاهان بوده است .به دلیل استقبال شما دوستان از خدمات لیزر پانچ ولیزر ما  یکی  از  اهداف این گروه صنعتی همواره  گسترش خدمات برای صرف جویی در وقت و هزینه تمام شده برای شما همراهان گرامی بوده است . که در راستای این هدف  در حال حاضر این گروه یکی از بزرگترین سالن ها با بیشترین دستگاه ها ی خدمات پانچ و لیزر CNC  در ایران را در دست دارد. 

تمام ماشین آلات  مورد استفاده در این گروه صنعتی از شرکت TRUMPF  آلمان می باشند و همین امر به شما تضمین می دهد که انجام خدمات  لیزر و پانچ بر روی قطعات شما بدون خطا می باشند.

 

از مزایا دستگاه های پانچ و لیزر تمام اتوماتیک TRUMPF  می توان به دقت بالا ، کیفیت عالی  همچنین سرعت بالا برای 

  1. برش قطعات آهنی تا ضخامت 22 میلیمتر
  2. برش قطعات آلومینیوم تا ضخامت 6 میلیمتر 
  3. برش قطعات استیل تا ضخامت 12 میلیمتر 

نام برد.

 به دلیل وسعت کار این گروه تمامی لیزر و پانچ  برای شما با نازلترین قیمت انجام می شود . همچنین در صورت نیاز به مشاوره در زمینه طرح های خود برای برش گروه فنی مهندسی ما برای مشاوره همواره در کنار شما خواهند بود. 


در صورتی که زمان کمی برای ثبت خدمات درخواستی خود دارید و یا امکان ثبت سفارش  حضوری ندارید  امکان ثبت خدمات به صورت آنلاین برای شما فراهم شده است به این صورت که پس  از ارسال نقشه برش خود و نوع قطعه(ارسال قطعه توسط شما و یا خرید قطعه توسط مجموعه ) مشاورمان ما پس از بررسی سفارش شما در کمتر از 2 ساعت با شما تماس حاصل می نمایند و شما می توانید هزینه خدمات را از پرتال زیر باری ما واریز نمایید    • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
آدرس پستی را بنویسید. آدرس پستی را کوچک‌تر از 1000 حرف بنویسید.
کد ملی را بنویسید. کد ملی را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. کد ملی را بصورت عدد 10 رقمی و بدون خط تیره بنویسید.
فایل نقشه را انتخاب کنید.
تومان
مبلغ را بنویسید.
درگاه پرداخت را انتخاب کنید.

کمی صبر کنید...