شرکت کهکشان سیستم رو
تلفن: 09128388153

بایگانی نوشته‌ها


معرفی کمپانی شیندلر

معرفی کمپانی شیندلر

شرکت آسانسور شیندلر از قدیمی‌ترین شرکت‌های فعال در صنعت آسانسور است که با طراحی و ساخت آسانسورهای جدید و تکنولوژی‌های تازه در این حوزه، نام خود را در میان مدعیان این صنعت قرار داده است. در حال حاضر بیش از هزار شعبه فروش در کشورهای مختلف دارد. کمپانی شیندلر در کشورهای مختلف دنیا دارای مراکز تحقیق و توسعه‌ی بسیاری است و بطور پیوسته با معرفی یک تکنولوژی جدید، قدرت خود را به رخ رقیبان آسانسوری خود می‌کشد.

زنجیر جبران آسانسور

زنجیر جبران آسانسور

زنجیر جبران یکی از مهمترین قطعات سیستم آسانسور است و قطعه ای است فولادی که بین دو سمت قاب وزنه و کابین آسانسور، تعادل دینامیکی و مکانیکی ایجاد کرده و از بروز هر حادثه ای جلو گیری می کند.

دلایل بسته نشدن درب آسانسور

دلایل بسته نشدن درب آسانسور

علت بسته نشدن درب آسانسور یکی از رایج‌­ترین سوالات در حوزه تعمیر و عیب یابی آسانسور است. علت بسته نشدن درب آسانسور در مدل­‌های مختلف می­‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد.درب­‌ های آسانسور از دو جنبه ایمنی و تزئینی حائز اهمیت هستند. نصب دقیق درب آسانسور موجب جلوگیری از سقوط افراد و بار می ­شود.درب ­‌های آسانسور در دو نوع درب طبقه (که با توجه به تعداد توقف ‌­های آسانسور و در محل ورودی کابین به طبقات نصب می­‌شود) و درب کابین (که روی کابین نصب می­‌شود) ساخته می­‌شوندکه معمولا لولایی و یا اتوماتیک هستند.

پانچ و لیزر CNC

پانچ و لیزر CNC

استفاده از تکنولوژی برش لیزر برای برش فلزات در صنایع مختلف کاربردهای فراوانی دارد. ساخت و تولید انواع قطعات تزیینی، قطعات استیل، قطعات فولادی به جهت مصارف در صنایع مختلف می‌تواند از جمله دیگر قابلیت‌های تکنولوژی برش لیزر محسوب شود. برش لیزر فلزات علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و هزینه، دقت بسیار بالایی دارد و امکان ساخت و تولید قطعات بسیار پیچیده باکیفیت با کمک این تکنولوژی به راحتی امکان پذیر می‌باشد. با کمک تکنولوژی برش لیزر فلزات، دیگر نیازی به ساخت قالب برای برش ندارید؛ همچنین در برش لیزر فلزات ضایعات بسیار کمی ایجاد می‌شود.برش لیزر فلزات، با به وجود آوردن امکان ساخت و تولید طرح‌های متنوع و پیچیده، با کمال دقت، سرعت، ظرافت، کیفیت و همچنین هزینه پایین تولید انقلابی در صنعت بوجود آورده که به یکی از محبوب‌ترین تکنولوژی‌های برش فلزات تبدیل شده است.مفتخریم که از سالیان دورخدمات پانچ ولیزر با دستگاه های تمام اتوماتیک TRUMPF را به شما ارائه داده ایم .

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...