شرکت کهکشان سیستم رو
تلفن: 09128388153

بایگانی نوشته‌ها


آسانسور هیدرولیکی

آسانسور هیدرولیکی

بعد از آسانسورهای کششی، آسانسورهای هیدرولیک از رایج ترین آسانسورهای مورد استفاده در ساختمان ها محسوب هستند.در این نوع از آسانسورها، به جای موتور الکتریکی و سیم بکسل، جک هیدرولیکی،  سبب حرکت کابین می شود.معمولاً آسانسور هیدرولیکی دارای یک اتاق ماشین است که در آن پمپ، مایع و موتور قرار می‌گیرند.

آسانسور کششی

آسانسور کششی

آسانسورهای کششی از پرکاربردترین انواع آسانسورها هستند و در بیشتر ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرند.قاب وزنه در تمام انواع آسانسورهای کششی  مانند الاکلنگ، با حرکت در کنار کابین آسانسورحرکت کابین را به دنبال دارد.

انواع آسانسور

انواع آسانسور

ما تا امروز از آسانسورهای مختلفی استفاده کرده ایم که شاید تفاوتی بین آنها نمی دیدیم. جالب است بدانید آسانسورها  با مکانیزم های متفاوتی کار می کنند و بر همین اساس  به چهار دسته تقسیم می شوند

موتور آسانسور

موتور آسانسور

موتور آسانسور همان قلب و مرکز اصلی آسانسور است که وظیفه حمل وزن نفرات و بار را بر عهده دارد و باید از بهترین و با کیفیت ترین قطعات ساخته شده باشد تا بتواند نقش خود را به بهترین نحو ایفا کند.

تابلو فرمان آسانسور

تابلو فرمان آسانسور

تابلو فرمان آسانسور وظیفه کنترل آسانسور را به عهده دارد و معمولاً در موتورخانه آسانسور نصب می شود. این تابلو جهت حرکت و سرعت موتور، ترمزها، درب کابین و … را کنترل می کند، وضعیت و موقعیت کابین آسانسور را در هر لحظه تشخیص می دهد و درخواست های ارسال شده از کابین و طبقات را بررسی و پردازش می کند و فرمان های لازم را صادر می کند.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...