شرکت کهکشان سیستم رو
تلفن: 0912-8120080

بایگانی نوشته‌ها


هامت شوانت بلندترین آسانسور فضای باز در اروپا

هامت شوانت بلندترین آسانسور فضای باز در اروپا

این آسانسور با ارتفاع 150 متر، رکورد بلندترین آسانسور در فضای باز در اروپا را دارد و در کشور سوئیس واقع شده است که یک مسیر کوهستانی را تا بالاترین نقطه آن یعنی ارتفاع 1200 متر بالاتر از سطح دریا، با چشم اندازی دیدنی از فلات بورگن اشتاک و کوه‌های آلپ سوئیس و دریاچه‌ی لوکسرن طی می کند.

ریل های آسانسور

ریل های آسانسور

بطور خلاصه میتوان گفت که ریل آسانسور ، فلزی فولادی با سطح مقطع T می باشد که وظیفه به حداقل رساندن حرکات جانبی ، هدایت کابین و وزنه تعادل در راستای مسیر حرکت، پیشگیری از نوسانات بیش از اندازه کابین آسانسور و را بر عهده داردو مانعی است جهت جلوگیری از منحرف شدن کابین آسانسور و کادر وزنه.

موتورخانه آسانسور

موتورخانه آسانسور

موتورخانه، محل قرارگیری برخی از تجهیزات آسانسور نظیر وسایل و ابزار آلات تعمیرات آسانسور، تابلو فرمان آسانسور، تجهیزات خنک کننده ، وسایل اعلام یا اطفاء حریق می باشد و اگر ابعاد آن مطابق مقررات باشد، جزء بنای مفید ساختمان محسوب می شود.

کنترل فاز یا رله کنترل فاز

کنترل فاز یا رله کنترل فاز

در برق صنعتی از وسایل و تجهیزاتی برای حفاظت مصرف کننده در مدار و تابلو برق استفاده می شود و کنترل فاز هم یکی از این تجهیزات حفاظتی است که به صورت الکترونیکی عمل حفاظت الکتروموتور را به عهده می گیرد.کنترل فاز از موتور در برابر اختلالات ولتاژ محافظت  می کند .

استاندارد CE

استاندارد CE

نشان CE محصولات (استاندارد محصول اروپا)، بیان کننده این است که محصولاتی که در بازار منطقه اقتصادی اروپا (EEA)  به فروش می رسند به منظور برآورده نمودن نیازمندیها و استانداردهای حفاظتی بالای ایمنی بهداشتی (سلامت) و زیست محیطی اتحادیه اروپا، ارزیابی شده و با این نیازمندیها انطباق دارند. CE هر محصول نشان می‌دهد که این محصول بدون در نظر گرفتن کشور مبدأ، می‌تواند آزادانه در هر بخشی از منطقه اقتصادی اروپا به فروش برسد.

علائم روی دکمه های آسانسور

علائم روی دکمه های آسانسور

سبک زندگی ما با وجود آسانسور تغییر چشمگیری کرده است و به دنبال آن نیاز برای استفاده بهینه از این وسیله کاربردی ضروری به نظر می رسد. مهمترین رابط بین آسانسور و کاربر، کلیدهای آسانسور هستند. با اینکه برخی علائم روی این کلیدها مثل شماره طبقات،کاملا واضح هستند اما برخی دیگر از علائم گویایی کافی را ندارد و بنابراین ممکن است کاربر نتواند در مواقع ضروری از آنها استفاده کند. بنابراین آشنایی با این علائم به استفاده بهتر و راحت تر از آسانسور، کمک خواهد کرد.

نقشه درب های سانترال (Central)

نقشه درب های سانترال (Central)

گروه صنعتی کهکشان سیستم رو، در دو دهه اخیر تولیدات دربهای لولایی خود را با برند سپاهان و در سه سال گذشته ، تولیدات جدید دربهای اتوماتیک خود را با برند KSR به بازار عرضه نموده است.این محصولات با کیفیت بالا در دو نوع تلسکوپی و سانترال و درتنوع سایز گسترده ، طراحی و تولید شده اند و مورد استقبال چشمگیر مصرف کنندگان گرامی قرار گرفته اند.

روشنایی آسانسور

روشنایی آسانسور

آسانسور وسیله ایست که تقریبا توسط همه افراد برای جابجایی مورد استفاده قرار میگیرد. روشنایی این وسیله باید در سه بخش تامین گردد. این سه بخش عبارتند از موتور خانه که محل قرارگیری موتور و ترمز و تابلو کنترل آسانسور و تابلو فرمان برق است، چاه یا چاله آسانسورکه ادوات آسانسور درون آن جاسازی می شوند و چاهک که در پایین ترین محل چاه برای نصب بافر(ضربه گیر) ها تعبیه شده است.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...